Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Od ponad 25 lat nasza firma zajmuje się frezowniem pod ogrzewanie podłogowe. Robimy to naszymi opatentowanymi maszynami JK Floorgrinder. Dzięki specjalnej budowie frezujemy bezpyłowo i w 99% wylewek- używamy do tego przemysłowych, diamentowych tarczy frezujących. W wyfrezowane szczeliny umieszczamy nasze węże ogrzewania podłogowego JK przez co nie jest potrzebne usuwanie istniejącej wylewki lub jej podwyższanie.

Informacje

Niezależnie od wylewki

Nadaje się do prawie każdej wylewki

Optymalna efektywność

Dzięki frezowaniu węże ogrzewania podłogowego leżą tuż pod wykończeniem podłogi

Bez podwyższania podłogi

Przede wszystkim frezujemy naszymi maszynami bezpylowo i prawie w każdej istniejącej wylewce. W konsekwencji tego nie potrzeba usuwać lub podnosić bieżącej podłogi. Rury ogrzewania podłogowego montujemy bezpośrednio w wykonanych rowkach. Umożliwia to szybszą regulację temperatury w pomieszczeniu. Ten sposób wykonania ogrzewania podłogowego w istniejącej podłodze (wylewce) jest idealny na przykład do istniejących domów.

Badania i testy

Zleciliśmy sprawdzenie i zarejestrowanie ogrzewania podłogowego, które instalujemy w kilku krajach. Dokonały tego akredytowane laboratoria europejskie. Krótko mówiąc jesteśmy jedynym europejskim producentem z certyfikatem DIN- Certco do frezowania pod ogrzewanie podłogowe.

Szczegółowa oferta