JK ogrzewanie podłogowe

Jesteśmy międzynarodową organizacją z oddziałami i partnerami w Europie. Naszą podstawą jest frezowanie pod ogrzewanie podłogowe naszymi opatentowanymi frezarkami.

W Holandii rozwinęliśmy się jako firma projektująca wszelkiego typu ogrzewanie podłogowe (frezowanie, tackerowanie, wiązanie, ogrzewanie ścienne, sufitowe) jak i również wdrażamy własne systemy informatyczne wspomagające te projekty.

Pomimo wielu zmian w ostatnich latach, dążenie do innowacji i robienia wszystkiego, co najlepsze dla partnerów i klientów, jest nadal celem w naszej firmie

Hein Janssen
Dyrektor i założyciel

Zrównoważony sukces

Naszym zdaniem zrównoważony sukces powstaje tylko dzięki połączeniu stron. Aby odnieść sukces, muszą się zjednoczyć właściwi partnerzy, ale także odpowiedniej jakości produkty i umiejętności, wartości i możliwości. Naszym zdaniem dzieje się to tylko w atmosferze uczciwości i zaufania, w której jest miejsce na rozwój, postęp i doskonalenie.  Także tam, gdzie w razie potrzeby wspólnie w współpracy poszukuje się najlepszych rozwiązań. Jeśli w ten sposób zdefiniujemy zrównoważony sukces, to on nie tylko, że nastapi ale będzie sukcesem pełnym.

Ekologiczny rozwój naszej firmy

W ostatnich latach podjęliśmy kroki w kierunku naszej długoterminowej wizji zrównoważonej przyszłości. Zrobiliśmy to częściowo dzięki renowacji naszych lokali użytkowych i magazynów. Zainstalowaliśmy dodatkową izolację termiczną oraz panale słoneczne na dachach. Łącznie mamy ich 598 sztuk co w połączeniu z neutralną energetycznie pompą ciepła sprawia, że nasza firma jest zrównoważona energetycznie.

Szczegółowa oferta